Vyberte stránku

Nastartujte svůj podnik

Máte vizi dýmkařského podniku, kterému není rovno? Uskutečněte ji.

R

Každý z nás má nějaký sen. Já snil o kariéře v NHL, jiní sní o fungujícím dýmkařském podniku. Na rozdíl od mého snu, ten váš můžeme dost možná splnit.

R

Budu se vás ptát, někdy možná až příliš. Čím více toho budu vědět vaší motivaci, přáních a vizi, tím účinnější bude výsledek. Řekl jsem podniku? Může to být cokoliv, od nabízení dýmek ve vaší oblíbené restauraci, přes letní stánek na festivalu až po inovativní podnik nabízející unikátní dýmkařský zážitek.

R

Dost možná již podobný projekt máte, avšak nesplňuje vaše představy. Nevíte si rady, čím ještě zákazníky zaujmout? To se stává, nápady nerostou na stromech. Jsem já ten pravý, který dá vašemu projektu novou mízu? Nikoliv, jste to vy! Já vám ukáži správný směr.

S čím vám pomohu?

Vypracujeme spolu koncept celého podniku. Zaměření podniku, jeho vzhled a provoz. Výběr vhodného vybavení, dýmek a tabáku. Projdeme si legislativu a ekonomickou stránku vaší činnosti. Naučím vás zvládat krizové situace, dále nastavit dýmkařský servis a vcítit se do vašich zákazníků. Marketing a práce se zákazníky je neméně důležitá, zaměříme se tedy i na tyto aspekty. A mnoho dalšího.

Nejsem ten, koho hledáte, pokud…

Hledáte někoho, kdo za vás oběhne úřady a založí firmu.

Toužíte po zmínkách na mém blogu a reklamně na jiných sociálních sítích.

Chcete vypracovat ekonomickou analýzu, získat kontakt na nelegální dovozce tabáku či postavit celý podnik za vás.

Jak pracuji?

 

Osobní přístup je mojí prioritou. Pokud jste z Prahy či okolí, potkáme se u dobré dýmky. Pokud nebydlíte na Marsu, dobrou dýmku mohu, po domluvě, dovézt i za vámi. V jiných případech jsem k dispozici na telefonu, e-mailu či přes Skype.

Jelikož si vážím vašeho času, již na prvním setkání se dáme do práce!

Kubu jsme poznali jako většina z vás – jako takového dýmkařského guru a blogera, který se podílí o dýmkařskou gramotnost v Čechách. V relativně rychle se rozmáhající dýmkařské komunitě, se pozvání Kuby k nám do čajovny stalo jasnou volbou, jak získat kýžený impuls k tomu, abychom se i my mohli podílet nejen na lepších službách pro naše zákazníky, ale zároveň získali nové zkušenosti, poopravili staré neduhy a zároveň zjistili, jaké trendy teď ve světě letí a stali se jejich součástí. Děkujeme za celý tým Alibaba – Chomutov

Alibaba - Chomutov

Zaujala Vás nabídka?