Vyberte stránku

Poradenství

konzultace dýmkařských projektů

Potřebujete pomocnou ruku pro vaše projekty?
Nabízím vám své zkušenosti.

V dýmkaření lze podniknout prakticky cokoliv. Omezení jsou často jen v našich hlavách a všudypřítomné legislativě. Jelikož jste to vy, kdo má v rukou budoucnost českého i světového dýmkaření, pusťte se do díla.
Tvořte nové vodní dýmky, příslušenství, produkujte vlastní tabáky, zakládejte podniky, organizujte akce.
S tím vším vám mohu pomoci. Nabízím vám své zkušenosti, know-how a kontakty v oboru. Spojíme síly a přeměníme vaše sny ve fungující dýmkařský projekt. Povedu vaše kroky prostřednictvím jednorázové konzultace či dlouhodobého poradenství.

S čím vám pomohu?

Přetavit nápad v reálný produkt či službu si žádá čas, zkušenosti a pořádný kus práce. Deset let dýmkaření a rozličné dýmkařské projekty mě naučili vnímat dýmkaření v širších souvislostech a nahlížet na něj z různých úhlů. A teď to důležité, co váš projekt opravdu potřebuje? Konstruktivní kritiku, postrčení kupředu, nové nápady a širokou síť kontaktů? Sem s nimi!

Čím lépe vyplníte kontaktní formulář, tím více informací budu mít k dispozici. Musím poznat, co děláte, jak to děláte a pro koho to děláte. Během konzultace se zaměříme na zodpovězení všech vašich otázek, stanovíme si další kroky postupu a reálně zapracujeme na tom, co vás pálí.

S čím vám nepomohu?

Nejsem ten, koho hledáte, pokud:

 • si chcete poslechnout, jak všechno bude jednoduché, super a od počátku ziskové,
 • nechcete na svém projektu aktivně pracovat a čekáte, že to budu dělat za vás,
 • toužíte po Dědu Vševědovi.

Jak pracuji?

 • Osobní přístup je mojí prioritou. Pokud jste z Prahy či okolí, nabízím setkání u dobré dýmky. Pokud nebydlíte na Marsu, dýmku mohu, po domluvě, dovézt i za vámi. V jiných případech jsem k dispozici na telefonu, e-mailu či přes Skype.
 • Jelikož si vážím vašeho času, již na prvním setkání se dáme do práce!
Na Kubu jsme se obrátili, protože jsme hledali způsob, jak započít naše podnikání v oboru vodních dýmek. Výsledek jeho práce nám pomohl najít odpovědi, které nám následně umožnily učinit dobrá rozhodnutí. Spolupráci s ním určitě doporučujeme.
HookahBros

Zaujala vás nabídka?

  Ceník

  • Univerzální ceník zatím neexistuje. Vypracování projektů v dýmkařských záležitostech je záludné a často náročnější, než byste na první pohled čekali. Abych správně pochopil váš záměr, musím provést rešerši a další navazující úkony.
  • Konečnou částku vám navrhnu předem po bezplatné konzultaci, kterou nabízím všem svým klientům.