Vyberte stránku

Nastartujte

svůj podnik

zakládání, provozování a optimalizace dýmkařských podniků

Máte vizi dýmkařského podniku, kterému není rovno?
Uskutečněte ji.

Každý z nás má nějaký sen. Já snil o kariéře v NHL, jiní sní o fungujícím dýmkařském podniku. Na rozdíl od mého snu se ten váš může stát skutečností.

Budu se vás ptát, někdy možná až příliš. Čím více se toho o vašich představách a vizi dozvím, tím účinnější bude výsledek. Ten může být jakýkoliv, od nabízení dýmek ve vaší oblíbené restauraci přes letní stánek s dýmkami na festivalu až po inovativní podnik nabízející unikátní dýmkařský zážitek.

Dost možná již podobný projekt máte, avšak nesplňuje vaše požadavky. Nevíte si rady, čím ještě zákazníky zaujmout? Pomohu vám najít správný směr.

S čím vám pomohu?

Vypracuji na základě vašich podnětů koncept celého podniku. Součástí projektu je obecné zaměření podniku, jeho vybudování a provoz. Řekneme si, co je reálné a jak to na české dýmkařské scéně vlastně chodí. Vybereme vhodné vybavení včetně vodních dýmek, tabáku a příslušenství. Projdeme si legislativu a ekonomickou stránku vaší činnosti. Naučím vás zvládat krizové situace, nastavit dýmkařský servis a vcítit se do vašich zákazníků. Předám vám své zkušenosti z provozu a poradím při volbě komunikačního stylu a vhodných marketingových aktivit. Je toho spousta, co funkční podnik potřebuje. Pomohu vám nastavit vše tak, abyste šetřili svůj čas i peníze.

S čím vám nepomohu?

Nejsem ten, koho hledáte, pokud:

 • hledáte někoho, kdo za vás oběhne úřady a založí firmu,
 • toužíte po zmínkách na mém blogu,
 • chcete vypracovat ekonomickou analýzu či postavit celý podnik za vás.

Jak pracuji?

 • Osobní přístup je mojí prioritou. Pokud jste z Prahy či okolí, nabízím setkání u dobré dýmky. Pokud nebydlíte na Marsu, dýmku mohu, po domluvě, dovézt i za vámi. V jiných případech jsem k dispozici na telefonu, e-mailu či přes Skype.
 • Jelikož si vážím vašeho času, již na prvním setkání se dáme do práce!
Na Kubu jsme se obrátili, protože jsme hledali způsob, jak započít naše podnikání v oboru vodních dýmek. Výsledek jeho práce nám pomohl najít odpovědi, které nám následně umožnily učinit dobrá rozhodnutí. Spolupráci s ním určitě doporučujeme.
HookahBros

Zaujala vás nabídka?

  Ceník

  • Univerzální ceník neexistuje. Vypracování projektů v dýmkařských záležitostech je záludné a často náročnější, než byste na první pohled čekali. Abych správně pochopil váš záměr, musím provést rešerši a další navazující úkony.
  • Konečnou částku vám navrhnu předem po bezplatné konzultaci, kterou nabízím všem svým klientům.